Walka o pas wagi piórkowej main eventem gali Babilon MMA 29!

Nie odbyła się jeszcze gala z numerem 28, a już znamy datę i miejsce kolejnej. Co więcej – poznaliśmy również walkę wieczoru Babilon MMA 29.

Federacja ogłosiła dziś w swoich mediach społecznościowych kolejną galę spod swojego szyldu. Niespełna dwa tygodnie po poprzednim wydarzeniu, 10 czerwca w Radomiu odbędzie się Babilon MMA 29!

https://www.instagram.com/p/Cc55_gUsJWl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Głównym starciem tego wieczoru, będzie pojedynek o tytuł mistrzowski wagi piórkowej, w którym Piotr Kacprzak (7-3) zmierzy się z Damianem Zorczykowskim (8-5).

Kacprzak udanie zadebiutował w federacji KSW w marcu tego roku, pokonując na pełnym dystansie Brazylijczyka Jose Marcosa (11-4). Była to współpraca włodarzy obu federacji, w związku z czym, Radomianin otrzymał szansę występu w największej polskiej organizacji przed własną publicznością, aczkolwiek formalnie – póki co – nadal pozostaje związany kontraktem z Babilon MMA.

Zorczykowski dla Tomasza Babilońskiego walczy prawie, że od samego początku, bowiem zadebiutował już na gali Babilon MMA 2 w 2017 roku i w tych barwach uzyskał do tej pory bilans 4-3. Był też byłym pretendentem do pasa, ale w maju 2019 roku uległ ówczesnemu mistrzowi – Danielowi Rutkowskiemu (13-3).

Dodaj komentarz