Walka Najman vs Adamek niemal pewna?!: „Dostaniesz wpie*dol za darmo!”

Czy to się wydarzy naprawdę? Legendarny polski bokser – Tomasz Adamek, przyjął wyzwanie do walki rzucone przez Marcina Najmana. Były mistrz świata w boksie jest chętny na starcie z zawodnikiem High League w MMA, jednak ma kilka warunków. „El testosteron” szybko odpowiedział na słowa „Górala” i zaakceptował wszystkie warunki.

 

Tomasz Adamek na kanale „To jest boks” przyjął wyzwanie częstochowianina. Polski pięściarz zgadza się na pojedynek, jednak gaże obu zawodników miałyby pójść na cele charytatywne. „Góral” również domaga się, aby obaj panowie nie mogli umieszczać reklam oraz sponsorów na spodenkach i koszulkach. Całą rozmowę możecie znaleźć poniżej:

 

Marcin szybko odpowiedział na słowa swojego potencjalnego rywala poprzez wpis na Twitterze, w którym oznajmił iż w walce z Adamkiem chciałby pomścić Andrzeja Gołotę:

 

Później również wstawił wideo na swój kanał na Youtube, na którym „El testosteron” jeszcze raz ogłosił swoją gotowość do potyczki z pięściarzem. Najman dał znać, iż przyjmuje wszystkie warunki swojego potencjalnego rywala i zaczyna przygotowania do walki z nim. Do tego poinformował już włodarzy High League o pomyśle na taki pojedynek:

 

Marcin Najman swój najbliższy pojedynek stoczy 17 czerwca podczas 7 edycji gali High League w krakowskiej Tauron Arenie. Częstochowianin wystąpi w 8-osobowym Grand Prix, w którym udział będą brali tacy zawodnicy jak: Jakub „Japczan” Piotrowicz, Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak, Mariusz „Super Mario” Sobczak czy aktualnie największy wróg Najmana – Jacek „Muran” Murański.

Dodaj komentarz