Walka Gastelum vs. Imavov wypada z rozpiski UFC 273! Jest zastępstwo

Na niespełna dwa tygodnie przed galą UFC 273, która odbyć ma się 9 kwietnia na Florydzie, doszło do nagłej zmiany przy jednej z walk karty głównej.

W pojedynku otwierającym kartę, zmierzyć miał się były pretendent do mistrzowskiego pasa wagi średniej – Kelvin Gastelum (17-8) z dwunastym obecnie w rankingu Nassourdinem Imavovem (11-3). Do starcia jednak nie dojdzie.

Jak poinformował portal MMAJunkie, występujący pod francuską flagą Dagestańczyk, spotkał się z problemem, przez który nie może on wyrobić wizy potrzebnej na przylot do Stanów Zjednoczonych. Spotkanie tych dwóch „średnich” zostało więc odwołane i przełożone na jeszcze nieznany termin.

Federacja zdecydowała się wykorzystać tę sytuację, żeby ponownie zestawić walkę, do której miało dojść na poprzednim UFC w Columbus. Mowa o królewskiej kategorii wagowej i spotkaniu Ilira Latifiego (15-8) z Alekseiem Oleinikiem (59-16-1). Obaj Panowie mieli bić się już tydzień temu, jednak w dzień walki, Szwed poważnie się rozchorował.

Gala UFC 273 odbędzie się 9. kwietnia w Jacksonville na Florydzie. Wydarzenie opiewać będzie w dwie walki mistrzowskie pomiędzy Petrem Yanem i Aljamainem Sterlingiem oraz Alexandrem Volkanovskim z „Korean Zombie”, która to będzie walką wieczoru. Swój bój w kategorii ciężkiej stoczy Marcin Tybura, który stanie naprzeciwko Jairzinho Rozenstruika.

Dodaj komentarz