W sylwestrową noc odbędzie się gala Bellator vs. RIZIN. Pitbull i McKee na karcie walk

Dwie światowe organizacje sportów walki, ogłosiły właśnie kolejną współpracę. Jak się okazuje – w sylwestrową noc czeka nas duże wydarzenie.

Już od kilku lat możemy zaobserwować udaną kolaborację na linii dwóch organizacji – amerykańskiego Bellator MMA i japońskiego RIZIN. W przeszłości dochodziło już do wymian zawodników czy też zorganizowania swoich gal w kraju biznesowego „partnera”, ale to co czeka nas w ostatni dzień roku będzie nowością.

Obydwie federacje poinformowały, że w sylwestrową sobotę, 31 grudnia, w mogącej pomieścić blisko 30 tysięcy kibiców, legendarnej Saitama Super Arena, odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Bellator MMA vs. RIZIN”.

Według informacji krążących w mediach, cała karta główna – czyli pięć pojedynków – składać się będzie z rywalizującymi między sobą zawodnikami Bellatora i RIZIN w swoich kategoriach wagowych. 

Oficjalnych zestawień jeszcze nie opublikowano, ale wiemy już, że Bellator MMA reprezentować będą: mistrz wagi piórkowej Patricio Pitbull (34-5), trzeci w rankingu P4P AJ McKee (19-1) oraz dwóch byłych mistrzów wagi koguciej – Juan Archuleta (26-4) i Kyoji Horiguchi (30-5). Piąte nazwisko oraz skład federacji RIZIN ma zostać opublikowane niebawem.

Początek gali „Bellator MMA vs. RIZIN” zaplanowany został na godzinę 20:00 czasu wschodniego, co oznacza, że w Polsce będzie to 2:00 z nocy z soboty na niedzielę. 

One thought on “W sylwestrową noc odbędzie się gala Bellator vs. RIZIN. Pitbull i McKee na karcie walk

Dodaj komentarz