Volkan Oezdemir prowokuje Jamahala Hilla, ten odpowiada. „Moje pięści zmienią Twoje życie!”

Po fenomenalnym występie na poprzedniej gali UFC Vegas 48, Jamahal Hill awansował na 10. miejsce w rankingu wagi półciężkiej i z miejsca stał się łakomym kąskiem dla reszty stawki.

Gala UFC Vegas 48 już za nami, ale echa tego wydarzenia nadal słychać w środowisku MMA, a zwłaszcza jeśli chodzi o postać Jamahala Hilla (10-1). „The Sweet Dreams” brutalnie znokautował Johnny’ego Walkera (18-7) i coraz wyżej wspina się w drabince kategorii do 93kg.

Występ Amerykanina nie umknął uwadze innym zawodnikom, a najgłośniej z nich zareagował Volkan Oezdemir (17-6). Zaraz po zakończonym pojedynku i wywiadzie, którego Hill udzielił w oktagonie, „No Time” w trzech słowach sprowokował świeżo upieczonego zwycięzcę, dodając na Twittera wpis „I’m still doubting” co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Nadal w to wątpię.” Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

 

Wiem, że to niezrozumiale, biorąc pod uwagę uszkodzenia mózgu, jakich doznałeś w Twoich dwóch ostatnich walkach (jedna z gościem, który debiutował). Moje pięści zmienią Twoje życie, przepierdolisz i wtedy uwierzysz! 

Zapytany o tę sytuację w poniedziałkowym wywiadzie, Jamahal tylko podtrzymał swoje słowa.

Chodzi o podważanie mojej dominacji i wzbudzenie we mnie strachu. Jeśli ktoś tak mówi, to nie mogę znieść tego gówna

Wygląda więc na to, że na jednej z nadchodzących gal UFC, możemy zobaczyć amerykańsko-szwajcarskie starcie, które ma szansę istotnie namieszać w oficjalnym rankingu.

P.G

Dodaj komentarz