Vasyl Halych wchodzi do gry!

Organizacja walk na gołe pięści – GROMDA odkrywa kolejne karty i przedstawia nam następnego śmiałka, którym jest Vasyl Halych!

Reprezentant klubu Shark Top Team weźmie udział w turnieju, gdzie główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych. Vasyl jest również trenem boksu, który tym razem będzie musiał sobie poradzić bez rękawic, podczas walki w ringu.

GROMDA przedstawia zawodnika jako zabijakę, który wchodzi do gry!

„Tajemniczy i nieprzewidywalny zabijaka. Samotny wilk, kochający krwawą i dobrą bitkę. VASYL wchodzi do gry!

Reprezentant klubu Shark Top Team, który pod czujnym okiem trenerów Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka oraz wsparciu walecznych i charakternych zawodników MMA takich jak Marcin „Polish Zombie” Wrzosek przygotuje się do turnieju GROMDA. Z takim teamem zdecydowanie będzie gotowy na wszystko i na wszystkich. Vasyl Halych, uczestnik o sercu wojownika, który nigdy nie odmawia sportowej walki.”

W turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści weźmie udział 16 uczestników wybranych na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Pula nagród w turnieju wynosi 150 tysięcy złotych. Główną nagrodą będzie rekordowe 100 tysięcy złotych. Podczas każdej imprezy nagrodzona zostanie najlepsza walka bonusem w wysokości 10 tysięcy złotych. Za każdą wygraną walkę podczas turnieju uczestnik otrzymuje 2 tysiące złotych. Za udział w samym turnieju niezależnie od wyniku jego zmagań uczestnik ma gwarantowane również wynagrodzenie pieniężne. Zwycięzca turnieju oprócz nagród pieniężnych otrzyma pas mistrzowski GROMDA Champion oraz przygotowane nagrody materialne.

Dodaj komentarz