Vaso „Psychopata” Bakocević przed MMA Attack 4: „Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie nienawidzą Murańskiego i chcą, żebym go zabił!”

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, „Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad „Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.
Mateusz Murański (MMA 4-2) podjął się największego wyzwania w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki. 24 września na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena popularny freak-fighter znany z występów w Fame MMA zmierzy się z zawodowcem mającym na koncie ponad 60 pojedynków.

– Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski od ludzi, którzy nienawidzą tego gościa i chcą, żebym go zabił – mówi 33-letni Vaso Bakocević. – Nie wiem dlaczego tak jest. Dla mnie on wygląda na normalnego człowieka, ale jeśli mam być szczery, to zwisa mi to. Murański może sobie być najmilszym gościem na świecie, a ja i tak dam mu w mordę i będę próbował pozbawić go głowy. Taka moja rola! Znacie mnie i wiecie jaki jestem. Nie odczuwam żadnych wyrzutów sumienia w niczyim kierunku. Kiedy zamyka się klatka, ja robię swoje. Chcę nie tylko wygrać, ale też zrobić to w maksymalnie brutalny sposób, żeby cieszyli się wszyscy ci chorzy ludzie, którzy lubią to oglądać – kończy „Psychopata”.
Karta walk gali MMA Attack 4:

Walka wieczoru w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Adam „Siwy” Wieczorek (10-2) vs Oli „The Spartan” Thompson (21-15)

Co-main event w wadze open:
? x ? min – Mateusz „Muran” Murański (4-2) vs Vaso „Psychopath” Bakocević (42-23-1)

Walka w wadze superciężkiej (+120 kg):
3 x 5 min – Zuluzinho „Little Zulu” (12-11) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (3-1)

Walka K-1 bez limitu wagowego:
3 x 3 min – Artur „Kornik” Sowiński (22-14) vs Piotr „Bubu” Ćwik

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Łukasz Stanek (9-7) vs Henry „Herculeez” Fadipe (10-9-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Jakubiec (10-4) vs David Ramires (8-5)

Walka w umownym limicie do 86 kg:
3 x 5 min – Robert Bryczek (13-5) vs Mateusz „Pająk” Strzelczyk (11-12-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Krystian Blezień (6-3) vs Mateusz Makarowski (7-5-1)

Dodaj komentarz