Valentina Shevchenko chce zamieszkać na wyspie Dany White’a

Valentina Shevchenko to niekwestionowana gwiazda i mistrzyni UFC w wadze muszej. Zawodniczce bardzo mocno przypadła do gustu idea słynnej ,,wyspy walk” Dany White’a, o której wypowiedziała się podczas podcastu MMA Fighting Eurobash w samych superlatywach, a nawet zapowiedziała chęć zostania na wyspie na dłużej:

„To świetny pomysł, od pierwszej sekundy, kiedy o nim usłyszałem, pomyślałam:„ Chcę tam się znaleźć! Chcę walczyć na wyspie, chcę tam trenować … Chcę tam mieszkać! Zdecydowanie chcę tam spędzić czas. Uwielbiam organizować obozy treningowe w miejscach bardziej przystosowanych do klimatu, gdzie będę walczyć, a jeśli muszę walczyć na wyspie, dlaczego nie mogę tam trenować? Prawdopodobnie byłoby wspaniale mieć tam obóz treningowy, a następnie walczyć tam, a potem zostać trochę więcej czasu na regenerację po walce. Jak to brzmi? Dla mnie brzmi świetnie! ”

Mistrzyni wskazała też datę swojego potencjalnego powrotu, ponieważ dalej leczy kontuzję nogi:

„Lekarze powiedzieli mi, że będę gotowa pod koniec sierpnia i prawdopodobnie będę musiał trochę spieszyć, żeby być gotowa na tą datę. Myślę, że to prawdziwa data mojego powrotu – po prostu muszę dużo pracować”.

 

 

Dodaj komentarz