UNIQ, nowe podejście do jakości i designu w sportach walki.

Marka UNIQ to naturalna kontynuacja wielkiej pasji do sportów walki braci Kamila i Radka Paczuskich. Od lat z sukcesem prowadzą Uniq Fight Club w warszawskim Aninie. To aktywni trenerzy i zawodnicy, a Radek jest wielokrotnym zdobywcą pucharu świata w kickboxingu, mistrzem świata kickboxingu w formule K1 i wicemistrzem Europy Muay Thai. W efekcie ich doświadczenia, UNIQ łączy najlepsze rozwiązania techniczne i niespotykany w tej kategorii minimalistycznych design i dbałość o detale.

„Wywodzimy się ze sportu. Możemy różnie wyglądać, różnie myśleć i różnie lewy prosty, ale w walce jesteśmy jedną drużyną. Nawet więcej: rodziną. To z myślą o niej stworzyliśmy markę UNIQ. Najpierw kilkadziesiąt par rękawic dla zawodników klubu. Z czasem, rodzina zaczęła rosnąć” – mówią Paczuscy. Podkreślają, że w ciągu swojej sportowej kariery zużyli wystarczająco dużo sprzętu, żeby wiedzieć, w czym trenować bezpiecznie, ruszać się komfortowo i wyglądać dobrze.

Pierwsza kolekcja marki UNIQ nazywa się „Round 1 – Day in, day out”. Oddaje ideę, zgodnie z którą trenujesz z tą samą pasją, z którą żyjesz. Niezależnie od okoliczności, to co wynosisz z sali buduje Cię poza ringiem. W ofercie UNIQ znajdują się rękawice bokserskie, ochraniacze piszczeli oraz kaski, a już wkrótce także rękawice do MMA i sprzęt trenerski. Wszystko w wersji unisex, dla kobiet i mężczyzn. Każdy produkt posiada charakterystyczną etykietę, przeznaczoną do personalizacji.

Rękawice, kaski i ochraniacze UNIQ zostały uszyte w Tajlandii, z najlepszej jakości materiałów, przez kultową tajską markę Top King. „Nie idziemy na jakościowe kompromisy. Wszystkie elementy szyjemy w Tajlandii, wspomagani doświadczeniem i technologią marki Top King, której logo z dumą umieszczamy obok własnego.” Za minimalistyczny design produktów odpowiedzialni są Michel Tatarczuk i Morgann
Lechat z francuskiego studia projektowego Saisons. Twórcami kampanii wizerunkowej wyprodukowanej przez Papaya Films są fotograf Daniel Jaroszek oraz operator Nikodem Marek.

Produkty do kupienia na stronie www.uniq.sport oraz w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Uniq Fight Club w Warszawie, przy ul. VI Poprzeczna 23.

Instagram: @uniq.sports
e-mail: contact@uniq.sport

Dodaj komentarz