UFC 280 doniesienia: Sterling z drugą obroną pasa już w październiku! Rywalem TJ Dillashaw!

UFC 280: Doniesienia: Sterling z drugą obroną pasa już w październiku! Rywalem TJ Dillashaw!

Być może jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników UFC – Aljamain Sterling powróci już na UFC 280 aby skrzyżować rękawice z TJ Dillashawem. Będzie to dla niego druga obrona pasa kategorii koguciej.

Takie doniesienia na Twitterze podał Marcel Dorff:

Pojedynek ten na początku miał odbyć się na wrześniowej gali UFC 279 i miała być to walka wieczoru, natomiast został on przeniesiony na październikowe wydarzenie już w roli co-main eventu, gdyż całe wydarzenie zwieńczy starcie mistrzowskie na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Charlesem Olivierą, Islamem Makhachevem.

Aljamain Sterling w ostatnim pojedynku powrócił po ponad rocznej przerwie i po raz drugi zwyciężył z Petrem Yanem po części uciszając ludzi, którzy twierdzili, że pierwsza wygrana nad Yanem była tylko przez faul ze strony Petra.
TJ Dillashaw wrócił w ubiegłym roku, kiedy to po fantastycznej walce pokonał Cory’ego Sandhagena decyzją sędziów. TJ wcześniej musiał udać się na przymusowe wakacje, w związku z zawieszeniem po walce z Henrym Cejudo, kiedy to wykryto w jego organizmie niedozwolone substancje.

Dodaj komentarz