Uczestnik turnieju walk na gołe pięści WOTORE stracił część ucha w bójce ulicznej!

Do niespotykanej na co dzień i przykrej sytuacji doszło dziś w nocy na ulicach Warszawy! Piotr Kurowski, znany z udziału w drugiej edycji turnieju walk na gołe pięści WOTORE wdał się w kłótnie, w wyniku której Ukraiński napastnik odgryzł mu znaczną część ucha!

Piotr Kurowski jest trenerem personalnym oraz zawodnikiem, który pokazał się szerszej publiczności podczas gali WOTORE 2, w której poległ jednak już w pierwszej walce z olbrzymim przeciwnikiem – Karolem Grzesiukiem. Teraz jest o nim jeszcze głośniej, a to za sprawą aktu kanibalizmu, którego padł ofiarą. Zeszłej nocy wdał się on w sprzeczkę na ulicy stając w obronie swojej koleżanki. Pomiędzy napastnikami z Ukrainy a Kurowskim doszło do mocnej wymiany zdań, która następnie przerodziła w bójkę!

Na swoim Facebooku Kurowski pokazał drastyczne zdjęcia swojego ucha przed i po operacji:

W poście zawodnik odniósł się do całego zdarzenia i wyraził co sądzi na ten temat.

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Ukraińskiego kanibala. Za siostrę za brata idę w ogień – taki jestem                                         

Takie mamy czasy w Polsce – trzech Ukraińców najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów … jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho — wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu. Zdjęcie przed i po operacji – masakra 🙁

Warto wspomnieć fakt, iż dokładnie 28 czerwca minęło 23 lata od najgłośniejszego zdarzenia tego typu w historii sportu i nie tylko! Mianowice tego dnia Mike Tyson odgryzł kawałek ucha w walce bokserskiej z Evanderem Holyfieldem! Czyżby napastnik miał w głowie skandaliczny faul, którego rocznica przypadała tej nocy??

Poniżej zdjęcie, które przeszło do historii jako najgłośniejszy faul w historii boksu:

Życzymy powrotu do zdrowia!

Dodaj komentarz