Oficjalnie: Tymex Boxing Night 12 w lipcu zawita do Pionek

Już 10 lipca w Pionach odbędzie się gala boksu organizowana przez Mariusza Grabowskiego. Transmisja na żywo  w TVP Sport.

Podczas sobotniej gali organizowanej przez Mateusza Borka „MB Boxing Night 7: Na Krawędzi”, Mariusz Grabowski ogłosił dwa główne pojedynki gali w Pionkach.

W co-main evencie walka dwóch niepokonanych ciężkich. Marcin Siwy (20-0) skrzyżuje rękawice z Kamilem Bodzioch (6-0), panowie są niepokonani, szykuje się mocne starcie.

Główną walką wieczoru będzie mistrzowskie starcie w wadze lekkiej. Damian Wrzesiński (19-1-2) polski mistrz zmierzy się z Wenezuelczykiem Otto Gomezem (19-2). Starcie będzie o pas Międzynarodowego Mistrza Rzeczypospolitej Polskiej w wadze lekkiej

Na karcie zobaczymy również Tomasza „Zadyma” Gromadzki (10-3-1), który po wygranym pojedynku na gali na gołe pięści „GROMDA”, zmierzy się z Stanisławem Gibadło (3-0).

Zobaczymy również walkę kobiet. Mistrzyni Europy w kategorii lekkiej federacji EBU Aleksandra „Sasha” Sidorenko (8-0)  skrzyżuje rękawicę z Kariną Kopińską (12-33-4).

Na papierze szykuje się kolejne dobre starcie w kategorii super półśredniej, Maksymilian Gibadło (3-0) zawalczy z Denisem Mądry (5-3).

Szykuje się kolejna emocjonująca gala na antenie TVP SPORT.

 

Dodaj komentarz