Trener Okniński w swoim stylu o Arturze Szpilce: Wielu go miało na deskach, doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie!

Trener Okniński w swoich słowach o Arturze Szpilce: Wielu go miało na deskach, doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie!

Trener Mirosław Okniński w ostrych słowach wyraził się o Arturze Szpilce. Przypomnijmy, że już 17 września na gali High League 4, „Szpila” zmierzy się w MMA z Denisem Załęckim, czyli podopiecznym Oknińskiego.

 

Na swoich mediach społecznościowych Mirosław Okniński skomentował nadchodzące starcie Artura Szpilki z nowym reprezentantem Akademii Sportów Walki Wilanów – Denisem Załęckim. Uznany trener nie gryzł się w język i wprost wyraził swoją opinię:

 

Jakiś czas później dodał kolejny wpis, w którym oznajmił, że szanuje Artura oraz jego dokonania, jednak według niego były bokser jest już bardzo rozbity oraz ma szklaną szczękę. Sugeruje również, iż pojedynek ten będzie czymś w rodzaju walki młodego wilka ze starym, a w starciu tym zwycięski będzie Załęcki:

Dodaj komentarz