Trener Mirosław Okniński wykluczony z gal Babilon MMA!

Organizacja Babilon MMA blokuje Mirosława Oknińskiego w udziale na ich wydarzeniach. Wszystko przez jego konflikt i pomówienia skierowane w stronę jednego z menadżerów i matchmakerów federacji Artura Gwoździa.

Cały spór zaczął się od wypowiedzi Jana Błachowicza na temat konfliktu pomiędzy Masvidalem, a Covingtonem, gdzie opowiedział się po stronie tego pierwszego. Nie spodobało się to trenerowi Akademii Sportów Walki Wilanów, który skrytykował słowa byłego mistrza UFC. Na jego wpis odpowiedzieli mu trener Łukasz Zaborowski oraz założyciel grupy Artnox, Artur Gwóźdź:

 

Dopiero potem, wojna na słowa, pomiędzy dwoma Panami się zaostrzyła. Okniński we wpisie na Facebooku zaproponował menadżerowi walkę oraz pomówił go o handlowanie narkotykami. Gwóźdź ostro zareagował na tę wiadomość wymownym wpisem. Później wyjaśnił sytuację, o której wspomina trener Akademii Sportów Walki Wilanów:

 

Dzisiaj natomiast organizacja Babilon MMA wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że trener Okniński nie będzie miał możliwości uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez federację. Cały post możecie przeczytać poniżej:

Dodaj komentarz