Tony Ferguson reaguje na odwołanie UFC 249!

Wszystko było jak sen – wspaniała karta walk, mocny main event i najważniejsze, czyli odbywające się sportowe wydarzenie, które wydawało się, że będzie ponadto wszystko co aktualnie dzieje się na świecie, ale jak wiadomo każdy, nawet najpiękniejszy sen kiedyś się kończy. Mimo wielkich starań prezydenta UFC Dany White’a na nieco ponad tydzień przed planowanym wydarzeniem gala UFC 249, która miała być czymś wyjątkowym dla każdego fana mieszanych sztuk walk – została odwołana. Wszystko za sprawą telefonu, który szef organizacji otrzymał od najwyżej postawionych osób z zarządu firm Disney`a i ESPN.

Do całej sprawy odniósł się Tony Ferguson, który miał zaplanowaną walkę w Main Evencie gali:

-Dalej będę robił to samo. Będę nadal kolekcjonował tytuły.  Każdego dnia modlę się i przytulam swojego synka oraz żonę. Budzę się w przeświadczeniu, że będę robił to co do mnie należy. Są takie sytuacje na które nie mamy wpływu. Mimo to trenować będę dalej z uśmiechem na twarzy. Może zacznę pracować nad większymi mięśniami? Na pewno będę dalej robić co w mojej mocy i pracować nad sobą.

Na razie nie wiadomo co z innymi galami UFC. Na ten moment wszystkie zostają przełożone i pozostaje nam czekać, aż wszystko wróci do normy.

Dodaj komentarz