Tony Ferguson odpowiada McGregorowi! „Nadal jesteś moją dzi*ką”!

Tony Ferguson zdaje się nie zgadzać z ostatnimi stwierdzeniami Conora McGregora. Irlandczyk niedługo po zakończeniu gali UFC 249 rozpętał burzę na tweeterze atakując topowych zawodników UFC, wśród nich również pretendenta do tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej – Fergusona. W jednej z wypowiedzi McGregor stwierdził, że Tony Ferguson nigdy nie był tak dobry jak o sobie myśli i że jest przehypowany! 

„El Cucuy” nie pozostał dłużny i zareagował tweetem na słowa McGregora:

„Conor McGregor. Nadal jesteś moją dzi*ką. Nigdy mnie nie reprezentowałeś według Audie. Jeśli tak, to pracowałeś dla mnie i wstrzymałeś pieniądze ode mnie. Skoncentruj się na odłożeniu butelki chłopczyku. @BallengeeGroup jest złotym standardem, to musi być trudne spoglądać z boku. Tak trzymaj Chump-Camp. „ Ferguson odpowiedział.

Te komentarze zdecydowanie nie przypadły do gustu byłemu mistrzowi dwóch dywizji UFC. McGregor bez zwłoki uszczypliwie i w swoim stylu odpowiedział Fergusonowi:

„Zamknij się i podziękuj pielęgniarkom i lekarzom, którzy skleili ci czaszkę i zszyli ci wszystkie rany. To międzynarodowy dzień pielęgniarek! I naucz się boksować! Gibiesz się na nogach jak pieprzony Buffoon. Wstydzilibyśmy się reprezentować to w Paradigm Sports. GPizzle. ”

Co sądzisz o ostatnich komentarzach Conora McGregora dotyczących Tony’ego Fergusona? Nie podlega wątpliwości, że w internecie znów jest głośno i widzimy powrót McGregora – króla trash talku! Jak myślisz, kto zwyciężyłby w potencjalnej walce obu panów?

Dodaj komentarz