Tomasz Narkun z przekazem do krytyków

Tomasz Narkun (18-5) nie będzie dobrze wspominał gali KSW 66 w Szczecinie.

32-letni zawodnik kategorii półciężkiej stanął w zeszłą sobotę do szóstej obrony tytułu mistrzowskiego KSW, przeciwnikiem Polaka był Ibragim Chuzigaev (16-5).  Niestety po pięciu rundowym pojedynku sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo debiutującego w KSW Ibragima, który będąc underdogiem zdominował Narkuna, odbierając mu przy tym pas mistrzowski.

Po walce spadła fala hejtu na ”Żyrafę”, dużo osób wyśmiewało i krytykowało postawę zawodnika podczas walki, inni mówili o lekcji pokory, a jeszcze inni po prostu cieszyli się z porażki reprezentanta Bersekerów.

Były czempion wagi półciężkiej postanowił nie zostawiać bez komentarza opinii hejterów i za pomocą mediów społecznościowych odpowiedział na nią:

”Cześć. Na początek chciałbym podziękować swojemu rywalowi za mocny, sportowy pojedynek✊
Chciałbym podziękować całemu #narkunteam za wsparcie, za wspaniały doping na hali, za ogromną ilość wiadomości ze wsparciem od Was!
Czasem po poprostu nie wszystko idzie po naszej myśli, walka nie ułożyła się tak jak chciałem, takie życie.
Smutne jest także to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem. Swoje niepowodznia życiowe, kompleksy i frustrację próbują zrekompensować sobie czyimś upadkiem, wylewają swoje rzygowiny w internecie myśląc, że poczują się lepiej. Może na kilka chwil tak, ale to nie rozwiąże ich problemu.
To tyle co do walki. Tyle co do tego co było.
Co do przyszłości, widzę tylko jedną drogę, rewanż z Ibragimem. Myślę, że już niedługo do tego dojdzie i odzyskam To Co Nasze✊
Ta walka to tylko mały krok w tył, ale przed nami kolejne duże kroki do przodu. Pozdrawiam”

Dodaj komentarz