KSW 53: Tomasz Drwal zalicza udany powrót do MMA!!! [WIDEO]

W kolejnym pojedynku gali zmierzyło się dwóch powracających po dłuższej przerwie zawodników. Łukasz Bieńkowski (5-4) i legenda polskiego MMA- Tomasz Drwal (22-5)

PIERWSZA RUNDA

Bieńkowski zaczął od niskich kopnięć. Drwal zaczął z nisko opuszczonymi rękoma, co próbował wykorzystać Łukasz i trafił przeciwnika prostym.

,,Gorilla” jedynie raz na jakiś czas atakował lewym prostym, lecz bez większych konkretów.

Bieńkowski co jakiś czas wykorzystywał fakt, że Tomasz Drwal miał nisko opuszczone ręce i trafiał prawym prostym.

Na 40 sekund przed końcem pierwszej rundy, Drwal obalił Łukasza i kontrolował go do końca rundy.

DRUGA RUNDA

W drugiej rundzie ,,Gorilla” był aktywniejszy. Szybko przeszedł do klinczu i obalił Bieńkowskiego. Drwal przeszedł do dosiadu gdzie kontrolował rywala. Łukasz nieudolnie starał się wstać do stójki, ale Drwal skutecznie kontrolował walkę. W połowie drugiej rundy Tomasz Drwal wyprostował pozycję i zasypał Bieńkowskiego ciosami, po czym sędzia przerwał pojedynek.