Tomasz Drwal był bliski podpisania kontraktu z Fight Exclusive Night

Były zawodnik UFC, Tomasz Drwal (21-5-1) zapowiedział powrót do zawodowych startów w MMA. Powrót do startów może nastąpić w okolicy lipca na gali KSW.

Według doniesień „Gorilla” był bliski podpisania kontraktu z federacją FEN, lecz na ostatniej prostej na swój powrót wybrał organizacje KSW. Rywalem Tomka na debiut w Federacji FEN, planowany był zawodnik Akademii Sportów Wilanów, Marcin Naruszczka. Nieznany jest jeszcze rywal na powrót „Gorilli” w KSW, lecz kibice na pewno czekają ze zniecierpliwieniem na powrót jednej z legend Polskiego MMA.

Tomasz „Gorilla” Drwal to pierwszy Polski zawodnik, który wystąpił w największej organizacji MMA na świecie UFC, w UFC stoczył 6 walk, trzy wygrał oraz trzy przegrał. Z Organizacją UFC pożegnał się po dwóch porażkach z rzędu, a ostatnim pojedynkiem, była walka Davidem Branchem, przegrana jednogłośną decyzją sędziów, na gali UFC Fight Night 22 w Austin, w Texasie. Dla KSW stoczył do tej pory jeden pojedynek na KSW 31, rywalem Tomka, był ówczesny Mistrz KSW Michał Materla. Stawką pojedynku był pas wagi średniej KSW, „Gorilla” pojedynek przegrał przez TKO na cztery sekundy przed końcem pojedynku.

Źródło: mmanews.pl

 

Dodaj komentarz