,,To najlepsza karta jaką mieliśmy” Dana White o UFC 249

Według prezydenta UFC Dana White nowa karta UFC 249, która ma odbyć się 9 maja w Jacksonville na Florydzie, jest najlepsza jaką do tej pory udało mu się stworzyć.

Karta pierwszej gali od czasu epidemii została ogłoszona w tym tygodniu i znajduję się na niej pełno głośnych nazwisk, zarówno na karcie głównej jak i wstępnej. W teorii wydaje się, że ta gala nie może się nie udać. Karta jest tak mocna, że powinna zaspokoić głód oglądania przez fanów pojedynków wywołany przymusową przerwą od sportów walki. Dana White jest skory nawet do stwierdzenia, że prawdopodobnie to najlepsza karta jaką ułożył. W rozmowie z TMZ Sports prezydent UFC bardzo chwalił wszystkie zestawienia:

„Od góry do dołu to prawdopodobnie najlepsza karta, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Głównym wydarzeniem jest Tony Ferguson vs. Justin Gaethje, co jest absolutnie hitową walką. CO-main eventem wydarzeniem jest Henry Cejudo vs. Dominick Cruz. Nieprawdopodobna walka. Francis Ngannou vs. Jair Rozenstruik. Kolejna nieprawdopodobna walka. Jeremy Stephens i Calvin Kattar, Greg Hardy i Yorgan de Castro, Cowboy Cerrone i Anthony Pettis, Aleksei Oleinik vs. Fabricio Werdum, Carla Esparza vs. „The Karate Hottie” Michelle Waterson, Uriah Hall i Jacare Souza, Vicente Luque vs. Niko Price , Bryce Mitchell i Charles Rosa, Ryan Spann i Sam Alvey. Nieprawdopodobna karta. Karta wstępna to trzy i pół godziny na ESPN. Następnie przechodzimy do systemu pay-per-view (w ESPN+) ”

 

 

Z pewnością na karcie znajduje się wiele znakomitych nazwisk w tym byli mistrzowie UFC. Jedno jest pewne, Dana White stanął na wysokości zadania i każdy powinien być zadowolony z zestawień UFC jakie czekają nas 9 maja. Waszym zdaniem prezydent organizacji ma rację i jest to najlepsza karta w historii?

Dodaj komentarz