To będzie prawdziwa wojna! Ilia Topuria vs. Edson Barboza na październikowej gali UFC w Las Vegas

29 października w Las Vegas, będzie miała miejsce kolejna gala z cyklu UFC Fight Night. Amerykańska federacja potwierdziła właśnie pierwsze zestawienie na tym wydarzeniu.

Jak od wczoraj możemy wyczytać w mediach, październikową galę UFC on ESPN 31 zasili starcie w kategorii piórkowej w którym zmierzą się Ilia Topuria (12-0) i Edson Barboza (22-11).

Dla reprezentanta Gruzji, będzie to powrót do kategorii piórkowej, po jednorazowej wyprawie do wagi lekkiej podczas marcowej gali UFC w Londynie, na której to rozprawił się z Jaiem Herbertem (12-4). „El Matador” jest niepokonany w swojej dotychczasowej karierze i tylko w jednej walce musiał oczekiwać na werdykt sędziów, wszystkie pozostałe wygrywał bowiem przed czasem.

Barboza to prawdziwy weteran UFC, gdzie zadebiutował w 2010 roku i do tej pory ma na koncie pojedynki z największymi nazwiskami w swojej kategorii. 36-latek powróci do oktagonu po dwóch porażkach, które przyszło mu ostatnio odnotować, kolejno z Gigą Chikadze (14-3) i Bryce’em Mitchellem (15-0).

 

Dodaj komentarz