Tańcula ostro o Murańskim: „Jeb*ny hipokryto”!

Spór dalej trwa! Arek odpowiedział na zarzuty aktora.  

  

Mateusz Murański (1-1) po występie na FEN 34 wstawił post na swoim fanpageu, gdzie podziękował za walkę przeciwnikowi oraz zaczepił poprzedniego rywala twierdząc, że jego siła nie jest “naturalna”. 

“Ps..żebyś miał świadomość ze postawiłeś dużo wyżej poprzeczkę niż mój przeciwnik z przed dwóch tygodni Arkadiusz Tańcula. Widać po Tobie prawdziwą naturalną siłe w przeciwieństwie do Arkadiusz Tańcula hipokryty, na którego ścianie nie powinna wisieć jego jak on to nazywa tablica, marzeń, TYLKO JEDNA WIELKA TABLICA MENDELEJEWA”. 

Serialowy “Ryży” odniósł się do tych słów w komentarzu pod wpisem “Adka” sugerując, że jego były przeciwnik również nie jest „naturalny”.

„Jeb*ny hipokryto przypomnieć ci jak pomagałem Ci się odblokować po pierwszym nieudanym cyklu? A może powiedzieć światu kto teraz Cię prowadzi „suplementacyjnie”? 

Swoją odpowiedź dopełnij na swoim Instagramie, dodając relacje ze słowami: 

„Mnie nazywasz hipokryta? No ale to inteligencka rodzina jest więc pewnie ja prosty chłopak źle zrozumiem znacznie tego słowa”. 

Zawodnik “Klubu Sportowego Grappling Kraków” zapewniał, że po walce rozdział rodziny Murańskich jest dla niego zakończony, jednak jak widać konflikt narasta.

 

 ŁP

Dodaj komentarz