Szymon Kołecki zgłasza chęć powrotu do oktagonu KSW!

Świat MMA powoli budzi się do życia i nabiera rozpędu po okresie lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa. Ta sytuacja mocno odbiła się na startach zawodników i nic dziwnego, że wszyscy fighterzy już zacierają rękawice w oczekiwaniu na powrót do normalności i toczenia regularnych bojów!

Na instagramie gotowość do walki i powalczenia o kolejny puchar KSW zgłosił Szymon Kołecki, który idzie jak burza w największej federacji MMA w Europie!

Federacja KSW powraca w wielkim stylu już 11 lipca. Wciąż karta walk nie została zapełniona w całości. Czyżbyśmy mogli się spodziewać udziału Szymona Kołeckiego podczas KSW 53?

Kilka miesięcy temu dużo mówiło się o potencjalnym starciu z Łukaszem Jurkowskim. Obaj zawodnicy wyrazili gotowość na taki pojedynek. Co sądzicie na temat takiego zestawienia ? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

 

Zapraszamy również do przypomnienia sobie wywiadu z Szymonem, który udało się przeprowadzić na samym początku pandemii. Czy spodziewaliście się, że ta sytuacja przerodzi się w tak duży zastój w świecie sportu ?? Link poniżej

 

 

 

Dodaj komentarz