STRIFE 2 już w najbliższą sobotę

W sobotę, 25 czerwca 2022 r. w hali Grupa Azoty Arena w Puławach odbędzie się Druga Gala Strife MMA. W jeden wieczór odbędzie się 10 walk na najwyższym sportowym poziomie. W walce wieczoru zmierzą się, mający swoje doświadczenie w KSW, Bartłomiej Kopera z Gruzinem Romanem Kurashvili, jednym z czołowych zawodników MMA na Kaukazie.

 

Po pierwszej bardzo udanej i zbierającej wysokie oceny gali, przyszedł czas na kolejną odsłonę spotkania wojowników, którzy na co dzień ciężko pracują nad formą i techniką.

Niewątpliwą wartością dodaną do gali STRIFE 2 jest starcie kobiet. Naprzeciwko siebie staną Róża Gumienna, która na swoim koncie ma m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata w formule walk K1 oraz Brazylijka Kethylen Rothenburg.

Jak podkreślają organizatorzy gali STRIFE 2 ich nadrzędnym celem było i nadal jest tworzenie jednej z najlepszych i najbardziej profesjonalnych gal MMA w Polsce. Także promocja lokalnych zawodników z Lubelszczyzny. Jak pokazują opinie po pierwszej edycji, cel został w 100% zrealizowany.

Od początku naszym założeniem było stworzenie organizacji, która połączy świat amatorski z zawodowym. W STRIFE zawodnicy otrzymują klucze do zawodowej wielkiej sceny MMA.
W DNA naszej organizacji i zasad jest prawdziwie sportowy, olimpijski duch walki. Wspieramy naszych lokalnych zawodników, pomagamy im budować zawodową karierę, ale najważniejsze jest dla nas propagowanie wyłącznie sportowych postaw, wzajemnego szacunku i wspieranie zdrowego stylu życia reprezentantów i kibiców – mówi Piotr Strus, utytułowany zawodnik MMA, współorganizator Gali i jeden z szefów STRIFE.

Za zestawienie pojedynków odpowiada Artur Ostaszewski – człowiek, którego w świecie MMA nie wypada przedstawiać. Założyciel największej Polskiej grupy promotorskiej “Shocker MMA Solutions”, która stoi za sukcesami topowych polskich zawodników.

Działam w sportach walki wiele lat. Osoby tworzące Strife i klimat, który towarzyszy tej organizacji, jest tym co mnie przyciąga. Wierzę, że sport zawsze się obroni, a tworzenie karty walk takiego eventu jest nową platformą, w której mogę zostawić swój wkład. To jednocześnie wyzwanie i swego rodzaju sztuka. Czekam na efekt w postaci widowiskowych, ciekawych walk, bo to jest solą tego sportu. Wierzę, że Kibice także to docenią. – mówi Artur Ostaszewski.

Gala będzie transmitowana w Kanale Sportowym, jednym z największych i najpopularniejszych mediów w Polsce, stworzonym przez czołowych dziennikarzy znanych kibicom – m.in. Mateusza Borka i Michała Pola.
Jak będzie wyglądała druga odsłona, o tym można się przekonać osobiście już w najbliższą sobotę – 25 czerwca. Grupa Azoty Arena w Puławach, Otwarcie bram o godz. 18:00.

Patronem Honorowym Gali jest Marszałek Województwa Lubelskiego pan Jarosław Stawiarski oraz Prezydent Miasta Puławy, pan Paweł Maj.
Sponsorem strategicznym jest Grupa Azoty Puławy. Sponsorami są: Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie, Zakłady Bukmacherskie Superbet oraz Województwo Lubelskie.

Zestawienie walk podczas drugiej gali STRIFE MMA:

Walka wieczoru:

Bartłomiej Kopera vs Roman Kurashvili. Waga lekka.

Druga walka wieczoru:

Kamil Gawryjołek vs Damian Olszewski. Waga ciężka.

Róża Gumienna vs Kethylen Rothenburg. Waga kogucia.
Patryk Grabowski vs Michał Dreczkowski. Waga półciężka.
Łukasz Nowak vs Borys Dzikowski. Waga średnia.
Wiktor Zalewski vs Robert Ceremuga. Waga półśrednia.
Hugo Deux vs Diego Emanuel. Waga lekka.

Karta Semi-pro:

Kacper Cholewa vs Marcin Skarżycki. Waga lekka
Grzegorz Łukaszuk vs Bartosz Kowal. Waga średnia
Iwo Baraniewski vs Wojciech Kaźmieruk. Waga ciężka

Dodaj komentarz