Soldic brutalnie nokautuje Khalidova w drugiej rundzie (VIDEO)

Za nami ostatnia walka gali KSW 65, Roberto Soldic (20-3) piekielnym lewym sierpowym znokautował Mameda Khalidova (35-8-2) w drugiej rundzie i zdobył drugi pas mistrzowski KSW! 

Na tę walkę czekali wszyscy, legenda vs przyszła legenda, mistrz wagi półśredniej vs mistrz wagi średniej. W głównej walce wieczoru rękawice ze sobą skrzyżowali Roberto Soldic oraz Mamed Khalidov. Pierwsza runda przebiegała spokojnie, zawodnicy podeszli do siebie z ogromnym szacunkiem, pierwsze pięć minut starcia było rozpoznawcze, Soldic był niczym myśliwy na polowaniu, spokojnie czekał na moment aby ustrzelić swoją ofiarę, natomiast Mamed w swoim stylu atakował Chorwata przeróżnymi kombinacjami.

Druga runda to już zdecydowanie pokaz siły ”Robocopa”, który częściej i mocniej atakował Polaka. Mamed szukając swojej okazji poszedł w mocną wymianę z czempionem wagi półśredniej, jak się okazało był to bardzo zły wybór, Soldic znalazł lukę i trafił potężnym lewym sierpowym, którym posłał na deski legendę polskiego MMA, następnie zdzielił go ciosami młotkowymi i zmusił sędziego Tomasza Brondera do przerwania walki.

Coś się kończy, coś zaczyna, przyszedł czas na nową erę, Roberto musiał pokonać legendę, by sam się nią stać, ale nie zapominajmy że Mamedowi nadal gwiazdy sprzyjają, bo jest jedną z nich.

Szacunek Mamed, szacunek Roberto!

Dodaj komentarz