Sofiia Bagishvili kolejny pojedynek stoczy poza KSW. Gruzinka wróci do akcji pod koniec miesiąca.

Obiecująca zawodniczka z Gruzji, która nie tak dawno zadebiutowała w federacji KSW, swoją kolejną walkę stoczy poza polską organizacją.

W jednej z walk wrześniowej gali KSW 74, która odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim, doszło do zapowiadanego debiutu utalentowanej, 23-letniej Sofii Bagishvili (7-1). Gruzinka będąca sporym underdogiem, bez większych problemów uporała się z dużo bardziej doświadczoną Anitą Bekus (6-3) a sam pojedynek zakończył się w dramatycznych okolicznościach – doszło bowiem do złamania ręki Polki, co było wynikiem świetnie założonej przez Gruzinke dźwigni.

Po tak imponującym występie, wielu kibiców nie mogło doczekać się informacji o kolejnym starciu Bagishvili w szrankach polskiej federacji. Niestety – na to przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, gdyż dzisiaj w mediach społecznościowych, kazachska organizacja OCTAGON ogłosiła zestawienie z udziałem Sofii, na nadchodzącą galę OCTAGON 39, gdzie 31 stycznia zmierzy się z Bułgarką – Alexandrą Tonchevą (4-3)

https://www.instagram.com/p/CnUYBg3oPOz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Starcie zakontraktowane zostało w limicie kategorii słomkowej, a występ Bagishvili na tejże gali jest najprawdopodobniej jednorazowy i w niedalekiej przyszłości powinna pojawić się już na KSW.

Dodaj komentarz