Scott Askham zgłasza gotowość walki na KSW 53! Narkun? Kęsik? Kto będzie następnym rywalem Brytyjczyka?

Aktualny mistrz kategorii średniej KSW zapowiada swój powrót do klatki! Anglik poinformował na swoim instagramie, że na dniach możemy spodziewać się ogłoszenia jego kolejnej walki!

Scott Askham to aktualny mistrz kategorii średniej federacji KSW. Anglik notuję fenomenalną passę zwycięstw, bo na swoim konie posiada ich aż 5 z rzędu, z tego cztery w KSW. W swoich ostatnich walkach dla KSW pokonywał kolejno: Michała Materlę(dwa razy), Marcina Wójcika oraz w ostatniej walce Mameda Khalidova.

Brytyjczyk na swoim instagramie zapowiedział, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się ogłoszenia jego kolejnej walki pod szyldem KSW:

„Czas żeby ogłosić kilka walk @ksw_mma”

W ostatnim czasie bardzo dużo mówiło się o potencjalnym superfighcie Askhama z Narkunem. Panowie wdali się w medialną bitwę a na końcu obaj zaakceptowali walkę ze sobą.

Na horyzoncie potencjalnych rywali znajduję się także Cezary Kęsik, który w KSW stoczył dwie efektowne walki. Wydaję się, że na ten moment to on jest jedynym pretendentem do pasa KSW  w kategorii średniej, lecz nie wiadomo jak rozwiąże to KSW.

Dodaj komentarz