Scott Askham nie chce walki z Mamedem Khalidovem!

Nie ustają spekulacje dotyczące kolejnej walki mistrza KSW w wasze średniej – Scotta Askhama. Temat jest na świeczniku już od dłuższego czasu i wciąż wzbudza emocje i pewnego rodzaju kontrowersje w obozie Anglika, a to za sprawą chęci Mameda Khalidova do stoczenia rewanżowej walki o pas mistrza kategorii do 84 kg. Anglik ewidentnie nie jest przychylny temu pomysłowi twierdząc, że Mamed powinien najpierw wygrać jakąś walkę zanim stanie do pojedynku o pas.

Askham dzisiaj rano wyraził na swoim facebooku swoje stanowisko dotyczące tej kwesti:

W swojej wypowiedzi Askham stwierdził, że nie chce toczyć rewanżowego starcia z Mamedem Khalidovem i ponownie udowadniać, kto jest lepszy. Jego celem są nowe wyzwania i ewentualna walka z głośnymi nazwiskami, jak nowo zakontraktowani Albert Duraev, czy Magomed Magomedov. Dodatkowo Anglik uważa, że najpierw powinien być zorganizowany eliminator do walki o pas, więc w między czasie chętnie podejmie rękawice i stanie do boju z Tomaszem Narkunem o pas wagi półciężkiej!

Z drugiej strony cała rzesza Polaków chciałaby obejrzeć ponownie hitowe starcie Khalidov – Askham, a sam Mamed Khalidov zdaje się być zdeterminowany i głodny rewanżu jak nigdy dotąd!!

Co sądzicie na ten temat?  Czy Mamed Khalidov, pomimo porażek w 3 ostatnich super fightach, zasługuje na walkę o tytuł już teraz, czy zgadzacie się ze stanowiskiem Askhama ?

Dajcie znać jakie są wasze typy w komentarzach!

 

Dodaj komentarz