Sara Jóźwiak zmierzy się z Klaudią Sygułą na Wieczór Walk6

Klaudia Sygnał na najbliższej gali Wieczór Walk 6: Live in Studio zmierzy się z Sarą Jóźwiak.

 

Chcemy, by na naszych galach walczyli najlepsi amatorscy zawodnicy i zawodniczki w Polsce. Chcemy promować najmłodsze pokolenie polskiego MMA i ten pojedynek jest na to kolejnym dowodem. Sukcesy obu dziewczyn jasno pokazują – przed nami starcie dwóch najlepszych amatorskich zawodniczek wagi piórkowej w Polsce.

O reprezentantce Shark Top Team w ostatnim czasie jest bardzo głośno po zwycięstwie w pierwszej w historii walce na gołe pięści kobiet w Polsce, ale w środowisku MMA już od dłuższego czasu mówi się o Klaudii jako o jednej z największych nadziei kobiecego MMA w naszym kraju. Zawodniczka z Łodzi potwierdza to swoimi wynikami. Klaudia to m.in. Mistrzyni Polski juniorek i vice Mistrzyni Polski seniorek ALMMA oraz uczestniczka ubiegłorocznych amatorskich Mistrzostw Świata IMMAF. Na swoim koncie ma również cenne zwycięstwo na gali Babilon MMA. Wszechstronność, nieustępliwość i – co pokazała walka na gołe pięści – ogromna odwaga – wszystko to z pewnością zobaczymy w klatce 25 lipca.

Jej rywalką będzie zawodniczka klubu ANKOS MMA, Sara Jóźwiak, również uznawana za przyszłość kobiecego MMA w Polsce. Sara w pełni zdominowała zawody ALMMA w ubiegłym roku, wygrywając wszystkie turnieje, w których brała udział i zostając m.in. Mistrzynią Polski seniorek. Młoda zawodniczka z Poznania bardzo mocno zaznaczyła swoją obecność na scenie MMA, ale fani sportów walki mogli się tego spodziewać, Sara jest bowiem niezwykle utytułowaną zawodniczką BJJ. Na swojej długiej liście sukcesów ma m.in. dwukrotne Mistrzostwo Świata, wielokrotne Mistrzostwo Europy i Polski w Ju Jitsu Ne Waza w różnych kategoriach wiekowych, a także liczne zwycięstwa w turniejach No Gi. Zawodniczka z Poznania wydaje się mieć wszystko, by również w MMA osiągać wielkie sukcesy.

➡️ Wieczór Walk 6: Live in studio odbędzie się 25 lipca. Informacje o sposobie w jaki będzie można obejrzeć transmisję wydarzenia podamy w najbliższych dniach.

Głównym partnerem wydarzenia jest firma S-Serwis Zbigniew Stanuszek.

Dodaj komentarz