Ryan Garcia chce wali w MMA z Cejudo oraz „małym pieskiem” McGregora Dillonem Danisem!

Gwiazda boksu, Ryan Garcia, ma na oku dwa duże nazwiska w świecie MMA: byłego mistrza dwóch dywizji UFC – Henry Cejudo, oraz zawodnika Bellator i klubowego kolegę Conora McGregora – Dillona Danisa.

Garcia wspomina o Cejudo od jakiegoś czasu, a dokładniej od ogłoszenia zaskakującej decyzji o odejściu na emeryturę  „Triple C” zaraz po swojej ostatniej walce w maju. Rozmawiając z Arielem Helwani z ESPN we wtorek, Garcia po raz kolejny zaczepił Cejudo.. Twierdził, że nigdy tak naprawdę nie wezwał Cejudo do walki, ale po ich ostatnim „trash talku” jest chętny ukarać go na ringu.

„Widziałem go tylko raz, gdy walczył [z Dominick Cruz], kiedy wrócił do UFC” – powiedział Garcia o Cejudo. „Naprawdę podobały mi się jego uderzenia. Wysłałem mu wiadomość. Napisałem „hej kolego, jesteś całkiem niezły, nie odchodź na emeryturę, po prostu walcz dalej”. Skończyłem Tweetując, a on oszalał. Napisałem: „Nawet Ciebie nie wyzwałem, drogi kolego”. Powiedziałem tylko „ej, ciekawe jak poradziłbyś sobie w walce ze mną?”, ponieważ uznałem, że naprawdę dobrze boksuje. Przyjął to jednak w niewłaściwy sposób, a to oznacza, że teraz będę musiał go znokautować. To fajny koleś, ale zamierzam go znokautować!”.

W tym samym wywiadzie Garcia obrał także za cel Dillona Danisa z Bellatora, który jest specjalistą w BJJ i regularnym partnerem treningowym supergwiazdy sportów walki Conora McGregora. Bokser twierdzi, że Danis nęka go w mediach społecznościowych i początkowo uważał, że jest fanem.

„To brzydki mały chłopiec” – powiedział Garcia o Dillonie. „To właśnie on”.

„Nie mam pojęcia, o co chodzi temu kolesiowi” – dodał Garcia. „Dosłownie zaczął komentować każdy mój film i pomyślałem sobie: „stary, ten facet jest wielkim fanem”. Nie wiedziałam kim on jest. Pomyślałem: „kim jest ten facet?” Przeprowadziłem małe badania i myślę, że to piesek Conora McGregora. Coś w tym stylu.”

Podczas gdy Garcia bez wątpienia miałby wielką przewagę nad Cejudo i Danisem w ringu bokserskim, zaskakująco przyznał, że jest zainteresowany walką z nimi w MMA!

„Wiesz co zrobiłbym na przekór temu, co każdy myśli. Wyszedłbym z nimi do walki na zasadach MMA”  – powiedział. „Mam jaja, aby to zrobić.”

Co sądzisz o tych komentarzach Ryana Garcii i jego szansach w potencjalnych walkach w MMA?

Dodaj komentarz