„Rozważam KSW” Aslambek Saidov chce wrócić do polskiej organizacji!

Aslambek Saidov, który ostatnie pojedynki toczył dla organizacji ACA zapowiedział, że swoją karierę będzie kontynuował w jednej z polskich federacji. Czeczen dla rosyjskiej organizacja stoczył łącznie 8 walk, z których 6 skończyło się jego zwycięstwem.

Saidov to były mistrz KSW w wadze półśredniej, który porzucił właśnie polską organizacje na rzecz ACA. Wydaje się jednak, że będziemy świadkami wielkiego powrotu Czeczena do swojego byłego pracodawcy. W wywiadzie dla MMArocks, Aslambek spytany o to gdzie będzie toczył swój kolejny pojedynek zapowiedział, że będzie to polska organizacja po czym dodał, że w Polsce może bić się tylko dla KSW:

„Bardziej prawdopodobnie inna niż ostatnio (federacja).- powiedział Saidov. – Ale Polska? -spytał redaktor. – Tak wiadomo! Bardziej bym stawiał na KSW, jeżeli bym miał gdzieś indziej się bić to raczej KSW. Rozważam KSW.”

Na pytanie redaktora czy jeszcze w tym roku planuje potencjalny powrót i walkę w KSW, odpowiedział:

„Mam nadzieję. Liczę na to.”

Powrót Saidova do KSW byłby na pewno bardzo głośnym wydarzeniem i świetną informacją dla fanów organizacji. Przypomnijmy, że kategoria półśrednia, w której bije się Aslambek została ostatnio bardzo mocno wzmocniona przez Andrzej Grzebyka, czy Alberta Duraeva, który może bić się w dwóch kategoriach wagowych.

Dodaj komentarz