Roman Szymański chce przywitać Mateusza Legierskiego w KSW

KSW już zapowiedziało pierwszą gale po bardzo długiej przerwie, odbędzie się 11 lipca. KSW jest w trakcie ofensywy transferowej, kontraktowani są nowi zawodnicy m.in Andrzej Grzebyk czy Mateusz Legierski.

Mateusz Legierski to czołowy zawodnik wagi lekkiej w Polsce, do tej pory walczył dla takich organizacji jak Czesko-Słowacki Oktagon czy PLMMA, w 2019 roku stoczył trzy walki, w tym walkę mistrzowską w organizacji Oktagon, pokonując Miroslava Strbaka, dzięki czemu został mistrzem organizacji Oktagon.

„Dynamit” ma w KSW aspiracje mistrzowskie, w ostatnich wypowiedziach po ogłoszeniu angażu w największej Polskiej federacji mówił o chęci stoczenia pojedynku m.in z Normanem Parkiem. Inny polski czołowy zawodnik kategorii lekkiej, Roman Szymański chciałby zawalczyć z Legierskim, oraz pokazać jak duża różnica dzieli obie federacje.

„Widzę, że wszyscy cię ładnie przywitali Mateusz „Dynamit” Legierski, przyjąłeś gratulacje i nawet już przymierzasz też pas mistrzowskiego w kategorii lekkiej, a ja z chęcią uzmysłowię ci jaka przepaść dzieli KSW od OKTAGON MMA!”

Wywiad z Romanem Szymańskim w linku poniżej:

Dodaj komentarz