Rewanż Aljamaina Sterlinga z Petrem Yanem planowany na UFC 263!

UFC szybko zaplanowało rewanż obu panów, którzy zmierzyli się prawie dwa tygodnie temu. Z walki z pasem na biodrach wyszedł Sterling, po tym, jak Yan potraktował go nielegalnym kolanem w czwartej odsłonie pojedynku.

Zarówno Amerykanin, jak i Rosjanin chcieli drugiego pojedynku i już dwunastego czerwca będą mieli okazję spotkać się po raz kolejny. Yan będzie miał okazję odzyskać pas po swoim nieuważnym zachowaniu, a Sterling postara się obronić mistrzostwo i udowodnić, że jest prawdziwym mistrzem.

Starcie jest planowane jako główne wydarzenie gali UFC 263. W co-main evencie zobaczymy kolejny rewanż w walce o pas – tym razem w wadze muszej. Deiveson Figuiredo ponownie skrzyżuje rękawice z Brandonem Moreno. W pierwszym pojedynku sędziowie orzekli remis.

Sterling nie tylko spróbuje po raz pierwszy obronić pas wagi koguciej, ale też postara się przedłużyć serię zwycięstw do siedmiu z rzędu. Nie przegrał żadnego pojedynku już od ponad trzech lat. Ostatnią przegraną zafundował mu Marlon Moraes.

Yan postara się odbudować po ostatniej porażce. Wcześniej również miał imponującą serię dziesięciu wygranych z rzędu. Walka z ,,Funk Masterem” była pierwszą obroną pasa byłego mistrza UFC.

źródło: Nie śpię bo oglądam UFC

Dodaj komentarz