Rafał Kijańczuk vs Marcin Filipczak podczas gali FEN 33!

Rafał Kijańczuk (8-3) skrzyżuje rękawice z Marcinem Filipczakiem (4-1) na FEN 33 już 27 marca! Na gali zawalczy także Kacper Formela (11-4), Jonas Magard (11-4) czy Kamil Łebkowski (18-10). 

Rafał Kijańczuk (8-3) zapowiadał się bardzo obiecująco śrubując rekord 7-0, aż do walki o pas M-1 z Khadisem Ivragimovem (8-4), którą przegrał w 1 rundzie przez nokaut. Następnie podpisał kontrakt z FENem gdzie jego rekord wynosi 1-2, przegrał z Wójcikiem (14-7) oraz Adamem Kowalskim (12-6) czyli czołówką wagi półciężkiej oraz zwyciężył z Marcinem Zontkiem (17-13-2). W między czasie zawalczył na premierowej gali walk na gołe pięści Genesis 1: Różal vs Barnett gdzie pokonał przez niejednogłośną decyzję Marcina Wasilewskiego. Na co dzień trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA).

Marcin Filipczak (4-1) podczas swojego zawodowego debiutu przegrał z Łukaszem Sudolskim (8-0), lecz później było tylko lepiej, 4 zwycięstwa z rzędu i wygrana w debiucie na gali FEN 31, podczas której w 21 sekund pokonał swojego rywala – Saeeda Younsi (4-4), tym samym ustanawiając nowy rekord najszybszego nokautu. Wszystkie swoje walki kończył przed czasem.

Obaj zawodnicy nie pozostawiali swoich zwycięskich pojedynków do decyzji sędziowskich, starcie będzie mocne i szybkie, radzimy nie mrugać!

Transmisja gali w systemie PPV (40zł).

Dodaj komentarz