Daniel „Skiba” Skibiński powróci do oktagonu podczas lipcowej gali Cage Warriors 157 w Londynie

Największa brytyjska organizacja mieszanych sztuk walki – Cage Warriors – ogłosiła właśnie najnowsze zestawienie na jedną ze swoich nadchodzących gal, a jednym z jego bohaterów będzie reprezentant Polski.

Już 21 lipca w londyńskiej O2 Arenie, dojdzie do kolejnego wydarzenia spod szyldu organizacji Cage Warriors. Gala o numerze 157 okraszona zostanie rewanżowym starciem na szczycie kategorii średniej pomiędzy Mickiem Stantonem (11-7) a Jamesem Webbem (9-4-1).

Jednakże, również kibice z Polski będą mieli za kogo trzymać kciuki, bowiem jak się właśnie dowiedzieliśmy za pośrednictwem mediów społecznościowych organizacji Cage Warriors – swój czwarty pojedynek pod ich sztandarem stoczy Daniel Skibiński (19-8). Rywalem Poznaniaka będzie doświadczony Łotysz – Madars Fleminas (11-4)

Skiba” kontrakt z brytyjską organizacją podpisał na początku 2022 roku i stoczył w niej jak dotąd 3 pojedynki. Na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie jego przygodę w Cage Warriors, bo Polak dość niespodziewanie przegrał swoje dwa pierwsze starcia kolejno z Justinem Burlinsonem (8-2) oraz Jimem Wallheadem (32-12). Złą passę odwrócił jednak w ostatniej potyczce do której doszło na gali Cage Warriors 150 – wygrał on jednogłośną decyzją sędziów z Omielem Brownem (5-2) i uratował swoją pozycję w brytyjskiej federacji. 

Łotewski Express” to prawdziwy weteran Cage Warriors – od 2019 roku, stoczył tam już łącznie 10 pojedynków, przeplatając wygrane z przegranymi. Łotysz powróci do brytyjskiego oktagonu po ostatniej wygranej nad Finem – Aleksi Mäntykivim (14-8) do której doszło na gali Cage Warriors 152.

Dodaj komentarz