„Próbowaliśmy wszystkiego…”- Oficjalne oświadczenie Shamila Musaeva w związku z wypadnięciem z gali KSW 54!

Oficjalne oświadczenie Shamila Musaeva! Rosjanin podał przyczyny, które wykluczają go z udziału w walce wieczoru gali KSW 54!

Już od wczoraj środowisko MMA obiegła plotka o kontuzji Shamila Musaeva(14-0), która wyklucza go z walki wieczoru z Mateuszem Gamrotem(16-0). Dzisiaj wszystkie plotki potwierdziły się i oficjalnie możemy powiedzieć, że Shamil wypada z walki wieczoru…Na jego miejsce wskakuje Marian Ziółkowski(21-7), który został przeniesiony z walki z Maciejem Kazieczką(6-1) do Main Eventu i to on powalczy z Mateuszem Gamrotem. Na ten moment nie wiemy jeszcze z kim powalczy Kazieczko, lecz w przeciągu kilku godzin powinniśmy poznać jego nowego rywala.

Rosjanin na swoim instagramie opublikował wpis w którym wyjaśnia powodu dlaczego nie zobaczymy go w klatce KSW. Zapowiada również chęć jak najszybszego powrotu:

„Drodzy fani KSW i MMA, informuję, że nie będę mógł uczestniczyć w mojej walce w sobotę! Z powodu kontuzji kolana, która miała miejsce podczas sesji graplingu w ubiegły czwartek. Doktor @panakarah @ufdsportgtm @ivan.dijakovic próbowali wszystkiego co możliwe, aby przywrócić mnie do zdrowia, ale niestety nie wyszło. Życzę wszystkim udanej gali KSW 54 i już nie mogę się doczekać swojego powrotu!”

 

Dodaj komentarz