Prezes FEN-u wraca do klatki!

Paweł Jóźwiak, znany w środowisku freaków jako ”Prezes FEN-u” wraca do klatki! 49-latek zawalczy na gali Prime MMA 5!

Paweł Jóźwiak swoja przygodę ze sportami uderzanymi zaczął pod koniec tamtego roku na gali Wotore 6. Wówczas w swoim debiucie bardzo szybko rozprawił się w walce na gołe pięści z Marcinem Najmanem, nokautując go w 15 sekund.

Po raz kolejny Jóźwiaka w akcji mogliśmy zobaczyć w lutym tego roku na gali Fame MMA 17. W pojedynku z współwłaścicielem Fame- Michałem Baronem, ”Prezesowi FEN-u” nie poszło już tak dobrze. Po dwóch rundach, mocno porozbijany Paweł poddał starcie z ”Boxdelem”, notując przy tym pierwszą porażkę.Trzecie i zarazem ostatnie starcie Jóźwiaka miało miejsce na gali High League 6, nieco ponad dwa miesiące temu. W tym pojedynku Paweł stanął do rewanżowej potyczki z Marcinem Najmanem. Panowie tym razem przewalczyli ze sobą pełen dystans, a jednogłośnie na punkty wygrał Najman, który udanie zrewanżował się Pawłowi za dotkliwą porażkę sprzed kilku miesięcy.

Teraz przed Gdańszczaninem czwarty pojedynek i debiut dla kolejnej freakowej organizacji- Prime MMA Show. Póki co nie wiadomo z kim przyjdzie mu się zmierzyć 1 lipca we Wrocławiu.

Dodaj komentarz