Podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk wolnym zawodnikiem

Artur Gwóźdź, który jest założycielem grupy managerskiej Artnox Fight Sport podczas ostatniego odcinka MMA TuNajt wypowiedział się na temat sytuacji kontraktowej swojego podopiecznego, podwójnego mistrza FEN Andrzeja Grzebyka. 

” (…) Co do sytuacji kontraktowej już wszystko mówię. Sytuacja wygląda następująco – Andrzej Grzebyk jest wolnym zawodnikiem, z końcem marca skończył się mu kontrakt z FEN-em, którego organizacja nie przedłużyła (…)”

Kilka minut później podczas tego samego odcinka podcastu do sytuacji odniósł się również prezes FEN-u Paweł Jóźwiak.

„Na tą chwilę kontrakt mu się skończył, tak jak wcześniej mówiłem. 31 marca skończył mu się kontrakt i tyle. My tam mamy do niego jeszcze jakieś prawa do roszczeń z pewnych względów, no ale co z tym zrobimy to czas pokaże. Na razie rozmawiamy, zobaczymy”.

Andrzej Grzebyk ma na swoim koncie 19 pojedynków, jego rekord w MMA to 16 zwycięstw i 3 porażki. Pochodzący z Rzeszowa 29-letni zawodnik pierwszy z swoich pasów wywalczył w maju 2018 roku pokonując Thiago Vieira (pas mistrzowski w wadze średniej). Tytuł w wadze średniej bronił jeden raz. Drugi pas mistrzowski jaki posiadał to tytuł w wadze półśredniej. Wywalczył go na gali FEN 24 w marcu 2019 roku, pokonał on wtedy przez KO w 3 rundzie, Kamila Gniadka.

 

Dodaj komentarz