„Podobnie jak ja – ma bardzo dobre zapasy” – Alexander Romanov chciałby walki z Jonem Jonesem

Po imponującym występie podczas ostatniego UFC, Alexander Romanov ma ochotę na poważne wyzwania.

Na gali UFC Vegas 53 doszło do starcia, w którym progresujący w błyskawicznym tempie Alexander Romanov (16-0) bezproblemowo wygrał z Chasem Shermanem (15-10). Mołdawianin przed startem wydarzenia, był jednym z największych faworytów bukmacherów w historii UFC – jak się okazało – nie bez powodu.

Niepokonany jak dotąd 31-latek, absolutnie zdominował swojego przeciwnika nie dając mu żadnych szans i finalnie poddając go dźwignią na rękę po 2. minutach.

 

W wywiadzie dla UFC.com, udzielonym tuż po walce, „King Kong” wyjawił, że jest bardzo zainteresowany potencjalnym zestawieniem z legendarnym Jon Jonesem (26-1).

Słyszałem, że Pan Bones chce wrócić do gry. To byłoby bardzo dobre starcie, bo podobnie jak ja, ma bardzo dobre zapasy i myślę że byłoby to bardzo interesujące.”

Taki pojedynek z pewnością może być dobrym pomysłem, aczkolwiek na pewno przyjdzie nam jeszcze na to poczekać. W rozmowie z Michaelem Bispingiem bezpośrednio po ogłoszeniu werdyktu, oznajmił on, że na ten moment chciałby zawalczyć z Augusto Sakaiem (15-4-1).

Muszę teraz stoczyć jeszcze kilka walk i stać się pretendentem do pasa, ale najpierw chcę zawalczyć z Sakaiem, a potem zobaczymy co dalej z drogą po pas” – spuentował Romanov

 

Dodaj komentarz