Piotr Strus trenerem 24.edycji Projektu Wojownik

Gwiazda jednej z największych federacji mieszanych sztuk walki ACA Piotr Strus poprowadzi 24. edycję ProjektWojownik. Weterani, rodziny poległych żołnierzy i wojskowi instruktorzy sportów walki spotkają się 17 i 18 marca br. w 1 Warszawska Brygada Pancerna / 18 Dywizja Zmechanizowana. 

 

Strus to zawodnik Warszawskiego klubu WCA Fight Team, w którym trenują czołowi polscy zawodnicy. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od kickboxingu, w którym dwukrotnie zdobył młodzieżowe mistrzostwo polski. Jest także zdobywcą pucharu świata oraz podwójnym brązowym medalistą mistrzostw Europy w Sanda, a także mistrzem Polski w tajskim boksie. W MMA walczył min. w federacji KSW oraz ACB (aktualnie ACA).

 

„To dla mnie zaszczyt, że mogę spotkać się z naszymi weteranami i podzielić się z nimi swoim doświadczeniem. Oni ryzykowali życie pełniąc służbę na misji więc chociaż w ten sposób mogę im się zrewanżować” – powiedział Piotr Strus. Polski zawodnik poprowadzi zajęcia w pierwszym dniu Projektu. Podczas 24. edycji weterani będą mieli także możliwość poznania zasad samorehabilitacji.

Dodaj komentarz