Piotr „Leda” Walawski negocjuje z KSW? Wskazuje potencjalnego rywala!

Dzięki transmisji programu „Tylko Jeden” rozgłos udało się osiągnąć znacznie większej grupie uczestników niż zasłużonemu zwycięzcy — Tomaszowi Romanowskiemu (12-7-1). Jednym z zawodników, czerpiącym korzyści z udziału w programie telewizji Polsat jest Piotr „Leda” Walawski (7-4-1). W wywiadzie prowadzonym przez Mariusza Olkiewicza wyraził chęć walki z Damianem Janikowskim (4-3), który w ostatnim starciu odniósł porażkę z rąk Szymona Kołeckiego (8-1).
Zawodnik wyraził się w poniższy sposób:

„Jakieś rozmowy są już podjęte i są one na dobrych torach. Na ten moment nie mogę powiedzieć nic więcej, ale rozmowy trwają. Fajnie byłoby na tym etapie kariery zmierzyć się z Damianem Janikowskim. On też jest po porażce przez nokaut, więc fajnie byłoby z nim zawalczyć.

Warto przypomnieć, że Piotr „Leda” Walawski (7-4-1) w ramach programu „Tylko Jeden” został brutalnie znokautowany przez Adriana „Bartosa” Bartosińskiego (6-0-0)  —  stylem walki oraz posturą przypominającego Damiana.
Na tę chwilę Piotr „Leda” Walawski (7-4-1) zaręcza o prowadzonych rozmowach z organizacją KSW, jednak nie jest powiedziane, że rozmowy te dotyczą potyczki w okrągłej klatce. Każdego uczestnika programu „Tylko Jeden” obowiązuje owiana tajemnicą klauzula ograniczająca możliwość toczenia starć pod szyldem innym niż Konfrontacja Sztuk Walk.
Niewykluczone, że wspomniane rozmowy dotyczą owej klauzuli, a nijak mają się do planów względem medalisty olimpijskiego.

tekst źródłowy  —  inthecage.pl 

Dodaj komentarz