Pierwsze słowa Jędrzejczyk po mistrzowskiej walce

Najlepsza polska zawodniczka MMA, Joanna Jędrzejczyk (16-4), która trzy dni temu stoczyła swój dziesiąty mistrzowski bój pod szyldem UFC zabrała po raz pierwszy głos po porażce z Weili Zhang (21-1). 32-letnia olsztynianka w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego wypowiedziała się o emocjach jakie towarzyszą jej po nieudanej próbie odzyskania tytuły mistrzowskiego:

 

” Z jednej strony jest duma, ale i głód niezdobytego tytułu mistrzowskiego. Walka była bardzo wyrównana i wiem, że zrobiłam wszystko, co mogłam. Jestem bardzo ambitna i jeśli miałabym mieć pretensje, to tylko do siebie. Dałam z siebie sto procent. Nie mam sobie nic do zarzucenia zarówno jeśli chodzi o przygotowania do pojedynku, jak i o ostatnie dwa lata po utracie pasa UFC. Zawsze pracuję więcej niż inni, nieraz więcej niż potrzeba. Widocznie w walce nie zrobiłam wystarczająco dużo, aby pokonać mistrzynię i tyle. Jako sportowiec nie mogę być zadowolona.”

 

Cały wywiad z Joanną Jędrzejczyk możecie znaleźć pod tym linkiem-  https://www.przegladsportowy.pl/sporty-walki/mma/ufc-joanna-jedrzejczyk-wywiad-po-starciu-z-zhang-polka-o-walce-ze-straszna-opuchlizna/eqvtvf5?fbclid=IwAR1PK-VmBN4hEmEOmuy68jLC6DXHqzCPDYs1sVVvqv89YmZMR_5OO_MH83I

 

Dodaj komentarz