Pierwsze nazwiska gali Bellator 283. Pitbull vs. Sidney Outlaw w walce wieczoru

Jedna z największych federacji MMA na świecie – Bellator, właśnie ogłosiła pierwsze zestawienia do których dojdzie na gali o numerze 283.

Jak wiadomo od dłuższego czasu, już za nieco ponad tydzień, bo 24 czerwca, odbędzie się gala Bellator 282, a główną atrakcją tego wydarzenia będzie mistrzowski pojedynek, w którym obecny czempion, legendarny Gegard Mousasi (49-7-2) będzie bronił trofeum w walce z niepokonanym Johnnym Eblenem (11-0).

Według informacji podanych dzisiaj przez samą organizację, na następnej gali – Bellator 283, która odbyć się ma 22 lipca, również dojdzie do starcia o mistrzowski laur, bowiem w walce wieczoru, świeżo upieczony mistrz kategorii lekkiej Patricky Pitbull (24-10) podejmie rękawice naprzeciwko Sidneyowi Outlaw (16-4).

https://www.instagram.com/p/CezLaCPvzJ4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Z plakatu promującego galę, dowiadujemy się również o bohaterach Co-Main Eventu, a będą nimi zawodnicy ze szczytu wagi półśredniej – Douglas Lima (32-10) i Jason Jackson (15-4).

Ponadto, swój występ na tejże gali, zaliczy również niepokonany kuzyn Khabiba – Usman Nurmagomedov (14-0), który skrzyżuje rękawice z Chrisem Gonzalezem (7-1).

Dodaj komentarz