Piąty odcinek „Tylko jeden” – Znamy już wszystkich półfinalistów programu!

Tanecznym krokiem weszliśmy w kolejny, już 5-ty odcinek reality show „Tylko jeden” !! Zawodnicy mieli do przygotowania układ taneczny pod bacznym okiem trenera tańca klasy S i gwiazdy programu Taniec z gwiazdami – Tomasza Barańskiego oraz w towarzystwie tańcerek z grupy tanecznej Next. Panowie nie kwapili się do przygotowywania choreografii, ale im dalej w las, tym bardziej przekonywali się do zadania. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że przygotowane układy tango i rumby w eleganckich przebraniach musieli przedstawić wewnątrz oktagonu. Można było dostrzec, że taniec nie jest najsilniejszą stroną większości uczestników, ale chęci nie brakowało. Najlepiej z zadaniem uporali się bohaterowie odcinka, czyli zwodnicy którzy za 2 dni mieli stoczyć ze sobą walkę w tej samej klatce. Zwycięzko z challengu wyszedł Karol Wesling, a nagrodą którą otrzymał była czerwona karta umożliwiająca wskazanie zawodnika, z którym na pewno w kolejnej walce nie będzie chciał zawalczyć. Niestety Karol nie mógł z tej karty skorzystać w tym tygodniu, mimo że widać było narastającą przyjaźń pomiędzy nim a jego rywalem – Michałem Sobiechem.

Następnie zawodnicy zostali przetestowani w treningu fitness przygotowanym przez znaną trenerkę fitness – Sylwię Szostak. Walczący w tym odcinku fighterzy zostali z tego zadania zwolnieni, pozostali świetnie się wykazali w ćwiczeniach, które zazwyczaj przypominają ich standardową rozgrzewkę.

Nadszedł czas weryfikacji ! Obaj zawodnicy bez większych problemów zmieścili się w limicie wagowym i show musiał się rozpocząć. Walka otworzyła się z dużą eksplozywnością ze strony nacierającego Michała Sobiecha. Pojedynek toczył się w niezwykle wysokim tempie i w każdej płaszczyźnie. Nie brakowało mocnych ciosów, frontalnych kopnięć, latających kolan, walki w dosiadzie. Wszystko co najpiękniejsze w tym sporcie można było obejrzeć w pigułce patrząc na te starcie. Dominującą stroną od początku do końca był Michał Sobiech, który do programu wszedł z rekordem zawodowym 3:0. Po świetnej, najlepszej w dotychczasowym turnieju według włodarza KSW – Macieja Kawulskiego walce , Panowie oddali sobie szacunek i stanęli do werdyktu sędziowskiego. Zwycięzcą został Michał Sobiech i tym samym poznaliśmy piątego uczestnika półfinałów.

W programie na tym etapie zostali kolejno Marcin Krakowiak, Tomasz Romanowski, Adrian Bartosiński, Piotr Walawski oraz Michał Sobiech. Jakie macie przewidywania co do półfinałowych par ? A może pójdźmy dalej, kogo na tym etapie typujecie jako przyszłego zwycięzcę i zdobywcę lukratywnego kontraktu KSW ? Podzielcie się opinią w komentarzach !

 

 

Dodaj komentarz