Paweł Jóźwiak chętny na walkę Pudzianowski vs Najman!

W ostatnim czasie doszło do głośnego transferu Krystiana Pudzianowskiego (1-0), który zasilił szeregi organizacji FEN, decydującej się na debiut w formule Pay-Per-View. Obecnie w branży rozbrzmiewają się liczne dyskusje na temat przyszłego rywala Pudzianowskiego.

Paweł Jóźwiak, w wywiadzie dla portalu fightsport.pl, przyznał, że w przyszłości chętnie ujrzałby pojedynek Krystiana Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem. Na pytanie Pana Tomasza o prawdopodobieństwo takiego starcia odpowiedział:

„Myślę, że to jest możliwe. Ja bym bardzo chciał takiej walki. Można by wtedy powiedzieć, że w przypadku takiego starcia historia polskiego MMA zatoczy koło. Co by nie mówić o Marcinie Najmanie, to on jednak też dołożył swoją cegiełkę – wyszedł do najsilniejszego człowieka świata.
Nie zapominajmy, że walka Pudzianowski – Najman to nadal walka z rekordową oglądalnością.
Także, Marcinie! Nie kończ kariery! Jesteś potrzebny, jest jeszcze dużo kasy do zarobienia. Jeszcze możesz sporo zrobić!

Dodatkowo prezes FEN odwołał się do pytania o zdolność organizacji do zakontraktowania Marcina Najmana:

„- Stać Was na zakontraktowanie Marcina Najmana?
-Słuchajcie… Jeśli stać nas na zakontraktowanie „Pudziana” oraz na inne nazwiska, które pojawiają się na karcie walk[…]
Jeśli stawiamy na Pay-Per-View to zmieniamy troszeczkę model biznesowy i stać nas na dużo. Chyba teraz nie muszę do tego przekonywać.”

Panu Tomaszowi, prowadzącemu wywiad, udało się skontaktować z Marcinem Najmanem, który zgodził się na potencjalną walkę z Krystianem, podkreślając, że na tę chwilę jest on zawodnikiem organizacji Fame MMA, jednak w przyszłości nie wyklucza takiego starcia.

Cały wywiad znajduje się na oficjalnym kanale portalu fightsport.pl – https://youtu.be/_GeLtSsbdHs

Dodaj komentarz