Paulo Costa chce sprawić Adesanyi troche bólu, a dopiero potem go pokonać!

Paulo Costa ma nadzieję sprawić trochę bólu mistrzowi wagi średniej UFC, Israelowi Adesanyi, kiedy wejdą razem do klatki podczas UFC 253.

Kiedy już to zrobi i dostatecznie zabawi fanów – zamierza po raz kolejny zakończyć walkę przed czasem.

„Nie chcę go po prostu bardzo szybko pokonać” – powiedział niedawno Costa dla SCMP MMA. „Chcę zapewnić ludziom trochę rozrywki. Mam nadzieję, że przejdziemy do drugiej rundy, a wtedy myślę, że on się przełamie.

Costa, obecnie może pochwalić się doskonałym rekordem 13-0, dzięki czemu stał się nie lada gwiazdą przed swoją pierwszą szansą na zdobycie pasa wagi średniej UFC. Brazylijski gigant wierzy, że duża część jego popularności wynika z jego ekscytującego zwycięstwa w 2019 roku nad Yoelem Romero.

„Po pokonaniu Romero jestem pewien, że ludzie, którzy mieli wątpliwości co do moich umiejętności, zmienili zdanie” – powiedział Costa. „Ludzie zaczęli wierzyć, że jestem naprawdę wybitnym zawodnikiem, a nie po prostu kolejnym facetem, który potrafi walczyć. W odpowiednim momencie dorosłem i dojrzałem do tego, żeby zostać mistrzem.

„Walka z Romero pokazała mi, że mogę walczyć o pas i dlatego jestem teraz taki pewny siebie. Zostanę nowym mistrzem ”.

Costa nie jest zaskoczony obecnym wzrostem popularności. Wojownik i ludzie, którymi się otacza, zawsze uważali, że jest to nieuniknione.

„Ja, moja rodzina, cały mój zespół, ludzie, którzy są wokół mnie, wszyscy znają moje umiejętności i wiedzą, że zostanę mistrzem” – powiedział Costa. „Wiedzieliśmy, że w odpowiednim momencie i we właściwym czasie będę popularny, moja szansa nadejdzie. Więc nie przeszkadza nam moja pozycja ”.

UFC 253 zaplanowane jest na 26 września. Czy myślisz, że Paulo Costa zostanie mistrzem wagi średniej UFC?

 

Dodaj komentarz