Overeem vs. Harris: „Słyszałem, że 16 maja jest możliwą datą, kiedy będziemy walczyć”

Walt Harris w rozmowie z MMAjunkie.com zdradził potencjalną datę walki z Alistarem Overeemem.

,, Słyszałem że 16 maja jest możliwą datą, kiedy będziemy walczyć. Overeem jest tutaj. Teraz został poddany kwarantannie. Mam nadzieję, że przejdzie ją pozytywnie. Ale teraz żyjemy z dnia na dzień. Czasami w ogóle nie mamy informacji o walkach. Pewnego dnia możesz się obudzić i wszystko będzie szło dobrze, a następnego dnia wszystko się pozmienia.

Postaram się być przygotowany najlepiej jak tylko mogę. Mam nadzieję, że zrobią tę walkę. To zaszczyt zmierzyć się z Overeemem”

Walka pomiędzy Alistairem Overeemem oraz Waltem Harrisem była przekładana już dwukrotnie. Po raz pierwszy pod koniec poprzedniego roku z powodu tragedii w życiu prywatnym Amerykanina, kiedy to została zamordowana pasierbica Walta Harrisa. Z tego powodu zrezygnował z udziału w gali UFC on ESPN 7 planowanej na grudzień 2019 roku. Overeem na tej gali zmierzył się z Jairzinho Rozenstruikiem, walkę przegrał przez TKO w ostatnich sekundach piątej rundy.

Drugie starcie zostało odwołane z powodu światowej pandemii spowodowanej wirusem COVID-19, walka miała się odbyć 11 kwietnia.

Amerykanin w tym wywiadzie również odniósł się do problemów z powrotem do startów

„To frustrujące z osobistego punktu widzenia. Chodzi o walkę, karierę, ale też i życie prywatne. Przeszedłem wiele różnych rzeczy w moim życiu. Ale uważam, że Bóg to wszystko robi w jakimś celu, wiec muszę z tym wszystkim żyć.

Staram się być gotowy, skupiony. Czekam tylko, aż zostanę wywołany do tablicy. Moja przygoda z UFC to wzloty i upadki. Kontynuuję to jednak dalej”

Dodaj komentarz