Oświadczenie UFC w sprawie ataku jakiego dopuścił się Mike Perry

Niedawno na łamach naszej strony informowaliśmy o haniebnym ataku czołowego zawodnika UFC Mika Perrego, na starszego człowieka przed restauracją w Texasie. Swoje oświadczenie w sprawie ataku zawodnika wydała największa organizacja na świecie w której aktualnie toczy swoje pojedynki „Platinum”.

UFC nie pozostawiło sprawy bez odpowiedzi, i wydało oświadczenie w sprawie ataku zawodnika na starszego mężczyznę o którym można przeczytać w linku poniżej.

Zawodnik UFC pobił mężczyznę w restauracji! (VIDEO)

Amerykańska organizacja swoje oświadczenie zamieściła za pośrednictwem Bretta Okamoto na platformie twitter.

„UFC jest zaniepokojone nagraniem, z udziałem Mike’a Perry’ego, które zostało opublikowane zeszłej nocy. Jego zachowanie nie odzwierciedla naszych wartości. Perry przeprosił za swoje czyny oraz potwierdził, że mogły one negatywnie wpłynąć na wizerunek UFC. Zrozumiał również, że ma problemy związane z alkoholem oraz poinformował nas, iż natychmiastowo zacznie szukać profesjonalnego leczenia dotyczącego uzależnień oraz zachowania. UFC zgłosiło Mike’owi, że na ten moment nie dostanie propozycji kolejnej walki. Obie strony zgodziły się na ocenę oraz podjęcie kolejnych kroków, po zakończeniu programu leczenia.”

„Platinum” ostatni pojedynek stoczył 26 czerwca bieżącego roku, Amerykanin pokonał Mickeya Galla przez jednogłośną decyzję sędziów.

Źródło: Brett Okamoto/Twitter  Tłumaczenie: InTheCage

Dodaj komentarz