„On jest potworem”- Renato „Moicano” o Mateuszu Gamrocie

„Moicano” jest jednym z najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC. Podczas ostatniej gali UFC Fight Night 170 zaliczył bardzo efektowne zwycięstwo, bo już w 44 sekundzie pierwszej rundy poddał Damira Hadzovicia. Renato na co dzień trenuje z Mateuszem Gamrotem w jednym z najlepszych klubów na świecie American Top Team.

Podczas emisji Octagon Live mogliśmy posłuchać wywiad z „Moicano”, który w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o „Gamerze”:

„On jest potworem, naprawdę. Jest jednym z najlepszych grapplerów z którymi miałem okazję trenować. I tak jak mówiłem, niezwykle ciężko pracuje. Czasami ludzie chcą trenować ze mną ale ja lubię twardą pracę. Niektórym tego brakuje. Mateusz? Potwór. Zawsze trenujemy ciężko a następnego dnia on przychodzi i chce więcej i więcej. Ja bywam zmęczony a on dalej chce to robić. To motywujące. To potwór. Polscy zawodnicy tacy są. Joanna też. Bardzo lubię jak trenują z nami w klubie”

Zapytany jak widzi Mateusza Gamrota, Renato nie miał wątpliwości, że Mateusz mógłby namieszać nawet w najlepszej dziesiątce zawodników wagi lekkiej UFC:

„Oczywiście, że jest na poziomie UFC. Myślę, że może walczyć z czołową dziesiątką UFC. Jest bardzo dobry, jest niepokonany, jest mistrzem KSW. Nie wiem dlaczego jeszcze go nie ma w UFC.”

 

 

Dodaj komentarz