Oleinik chce, aby jego walka z Werdumem wyłoniła ,,Najlepszego Poddającego Sk******na”

Oleinik i Werdum zmierzą się ze sobą 9 maja na gali UFC 249. Obydwaj są świetnymi grapplerami i większość ich zwycięstw, to zwycięstwa przez poddania. Rosjanin w rozmowie dla BJPENN.com powiedział, że chciałby, aby ta walka wyłoniła najlepszego grapplera na świecie.

,,To będzie walka najlepszych parterowców w wadze ciężkiej UFC. Może najlepszych parterowców wszechczasów. Mogłaby być to walka o pas BMS, Najlepszego Poddającego Sk******na. To byłoby świetne doświadczenie.”

Oleinik uważa, że Werdum nie będzie chciał schodzić z nim do parteru.

,,Werdum jest jednym z najlepszych grapplerów wszechczasów. Nie jestem pewny, czy będzie to parterowa walka. Fabricio wierzy w swoje umiejętności stójkowe. Myślę, że będzie chciał walczyć ze mną w stójce.”

Oleinik dodał też, że przegrany walki Ngannou vs Rozenstruik może być jego kolejnym przeciwnikiem, jeśli wygrałby z Werdumem.

,,Przegrany walki Ngannou vs Rozenstruik może będzie moim kolejnym przeciwnikiem. Wiem, że zwycięzca dostanie walkę o pas, ale jeśli wygram z Werdumem, to może dostanę przegranego tej walki.”

Oleinik przywita Werduma w klatce po jego dwuletniej przerwie od startów spowodowanej zawieszeniem przez Amerykańską Organizację Antydopingową. Rosjanin jest po zwycięstwie nad Maurice’m Greene’m.

Dodaj komentarz